Menu Zamknij

Ogród. Projektowanie i realizacja

„Założyć ogród to uwierzyć w jutro” A. Hepburn

Projekt uwzględniający Twoje potrzeby to gwarancja tego, że ogród będzie funkcjonalny przez długie lata. Każdy jego element spełnia określoną rolę, a zarazem jest elementem większej całości. Nie ma tu miejsca na przypadek.

Dobry plan to podstawa późniejszego wieloletniego czerpania przyjemności z odpoczynku wśród zieleni. Dzięki niemu masz pewność, że efekt finalny nie minie się z Twoimi oczekiwaniami. Nie planujemy sami, planujemy z Tobą.

Montaż systemów nawadniających

Systemy automatycznego nawadniania przez cały sezon dbają o to, aby trawnik był soczyście zielony, nasadzenia nie zaznały latem suszy, a warzywnik nie był zbyt grząski. To rozwiązanie dla osób ceniących czas i świadomych tego, że można wykorzystać go inaczej.

Zakładanie trawników

Czy marzysz o zielonym dywanie? Stworzymy dla Ciebie idealny trawnik, zabezpieczymy go przed kretami i doradzimy, jak o niego dbać. Nasze prace zaczniemy od przygotowania terenu.

Zabiegi pielęgnacyjne trawnika

„Trawa nie rośnie szybciej, gdy się za nią ciągnie” G. Hüther​
W trosce o zdrową, gęstą i zieloną darń wyręczymy Cię w niezbędnych zabiegach pielęgnacyjnych, takich jak aeracja i wertykulacja, które są niezbędne w utrzymaniu trawnika w odpowiedniej kondycji. I tak zaczyna się wiosna.

Formowanie drzew i krzewów

„Drzewa są po prostu piękne, potrzebują tak niewiele, bo słońca, deszczu… a od nas szacunku.” Ł. Borowicz

Nasi ogrodnicy nadadzą pożądany kształt drzewom i krzewom w Twoim ogrodzie. Przystrzygą żywopłot, uformują drzewka Bonsai, wykonają wszelkie przycinki i wycinki. Umiejętności i wysokiej jakości sprzęt pozwolą na to, by rośliny wypielęgnowane wiosną odwdzięczyły się soczystą zielenią przez długie miesiące.

Kostka brukowa i granitowa

Fantazyjnie poprowadzone ścieżki ogrodowe stanowią praktyczne ciągi komunikacyjne dla użytkowników. Pozwalają też w czasie niepogody przejść suchą stopą od drzwi wejściowych wprost do drzwi samochodu. Zaprojektujemy je wspólnie?

Kamień do ogrodu

„Dla wielu zwykłych zjadaczy chleba kamień to zawsze będzie zwykły kamień” Smallxblack

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kamień do ogrodu i tak wkomponować go w przestrzeń, aby uzyskać niepowtarzalną całość. Możesz wybierać spośród wielu rozwiązań, takich jak: grys bazaltowy i granitowy, otoczaki greckie, kora kamienna, żwiry dekoracyjne, kamień kwarcytowy na ścieżki i inne.

Mała architektura ogrodowa

Plusk wody w przydomowym ogródku? Śmiało, spełniaj swoje marzenia. Dopasujemy do Twojej przestrzeni oczko, w którym będą mogły zamieszkać ryby i inne zwierzęta. Potrzebujesz miejsca do biesiady? Proponujemy altanę. A warzywnik, który zawsze chciałaś mieć, zorganizujemy dla Ciebie w szklarni.